Deniz Köker’e göre 2018’in en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2018'in en yaratıcı işlerini seçiyor.

20.12.2018 - 11:47 | Arzu Nilay Kocasu

Deniz Köker'e göre 2018'in en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Saatchi&Saatchi Kreatif Direktörü Utkan Emre Başar, Publicis İstanbul Kreatif Direktörü Duygu Yegül, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Alametifarika ECD’si Ozan Özüm Özbey, TBWA\Istanbul Kreatif Grup Yöneticisi Ufuk Işık, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Youthworks Kreatif Direktörü Oğuzhan Atliman, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Başkanı Deniz Çavdar, Jaff İstanbul Kurucusu ve CCO’su Tayfun Kandemir ve Lokal Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Göral‘ın ardından Piramit Kreatif Direktörü Deniz Köker ile devam ediyor.

Karşınızda, Deniz Köker’e göre 2018’in en iyi kampanyaları…

Benim güzelliğim #rakamlarınötesinde

Dove istikrarlı bir şekilde kadınlara dayatılan güzellik kalıplarını yıkmaya çalışıyor. Özellikle bu filmde, mükemmelik çağrışımları yapan rakamları kelime oyunlarıyla dönüştürerek ters köşe yapması hoşuma gitti.

Reklamveren: Dove
Ajans: Ogilvy İstanbul

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.