MediaCat

Sercan Şenyüz’e göre 2017’nin en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2017’nin en yaratıcı işlerini seçiyor.

Sercan Şenyüz’e göre 2017’nin en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, Rafineri Kreatif Grup Başkanı Setenay Özcan Yıldırım, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Başkanı Güldeniz Şeşen, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Muhabbet Kurucu Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Emrah Karpuzcu, SesliHarfler – Linked By Isobar CEO’su Özgür Karaçak, Güzel Sanatlar Ajans Başkanı Zafer Külünk, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar ve Rabarba Kreatif Direktörü Murat Yaylagül‘ün ardından Renee Kreatif Direktörü Sercan Şenyüz ile devam ediyor.

İşte, gerekçeleriyle, Sercan Şenyüz’e göre 2017’nin en iyi reklamları…

Columbia Sıcağı

Mağaza vitrininde karların arasında kırmızı bir tabelada yazan bu slogan şöyle bir baktırıyor. Keşke daha fazla mecrada görseydik, böyle hem marka ismi içinde olsun hem de iki kelimeyle derdimi anlatayım her yiğidin harcı değil, saygılar.

Sercan Şenyüz'e göre 2017'nin en iyileri

Reklamveren: Columbia

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.