MediaCat

Özgür Karaçak’a göre 2017’nin en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2017’nin en yaratıcı işlerini seçiyor.

Özgür Karaçak’a göre 2017’nin en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Wanda Digital Yönetici Ortağı Burçak Günsev, Rafineri Kreatif Grup Başkanı Setenay Özcan Yıldırım, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Başkanı Güldeniz Şeşen, BLAB Kurucusu ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk ve Muhabbet Kurucu Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Emrah Karpuzcu‘nun ardından SesliHarfler – Linked By Isobar CEO’su Özgür Karaçak ile devam ediyor.

İşte Özgür Karaçak’a göre, gerekçeleriyle, 2017’nin en iyi reklamları…

Nusr-Et – #Saltbae

Miami’de sokakta gezen adam Nusret’i gördüğünde “OOOuuuuv Saltbae” diye bağırıp elini bilekten büküp parmak pıçırdatıyorsa ve Google, reklamında onu oynatmayı tercih ediyorsa çok da bir şey demeye gerek kalmadığı için…

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.