The Cat Report: 2016’nın en yaratıcı ajansları

The Cat Report ilk kez dokuz yıl önce yayınlandı. Sektördeki üretkenliğin başka bir göstergesi olan bu rapor dört yarışmayı dikkate alarak hazırlanıyor: Felis, Kristal Elma, Effie ve Cannes Lions.
04.01.2017 - 16:24

Yılın sağlık ajansı: Tazefikir

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

Bünyesindeki 42 markaya Marka, Kreatif, Dijital, Prodüksiyon ve Medikal departmanlarıyla hizmet veren Tazefikir, 10’uncu yaşını kutladığı 2016 yılını özellikle Felis Ödülleri açısından oldukça başarılı geçirdi. İkisi MS hastalığına dair farkındalık yaratmak üzere hayata geçirilen web dizisi Melek ile Serhat’la olmak üzere 4 Felis ve 13 Başarı Ödülü’ne layık görülen Tazefikir, aynı projeyle Novartis’in global düzeyde gerçekleştirilen yarışmasında da En İnovatif Proje seçildi.

3 Felis’ini Sağlık İletişimi kategorisinden çıkaran ajans Agita için gerçekleştirilen iletişim kampanyası ile yarıştığı Medya Bölümü’nden de Yerel Medya Kullanımı kategorisinde ödül alarak bu alandaki yetkinliğini de ortaya koymuştu.

The Cat Report: 2016'nın en yaratıcı ajansları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.