Twitter’da en çok Fatih Portakal konuşuldu

8 Mayıs’ta Twitter’da en çok konuşulan programlar.

09.05.2014 - 14:41 | MediaCat

Perşembe günlerinin beklendik kahkaha dolu akışına Fatih Portakal ile Türkiye Trendleri’nden gelen atak damgasını vurdu. AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u konuk eden Portakal, meraklı sosyal TV izleyicilerinin ilgisi ve soruları ile günü birinci kapattı. Arkadaşım Hoşgeldin kaptırdığı tahtının arkasından ikincilikle yetinse de Burak Kut’un konuk olduğu gecede Sosyal TV izleyicilerinden büyük ilgi gördü. Kardeş Payı ezeli rakibinin hemen arkasında yer aldı ve Perşembe gününü üçüncülük koltuğunda kapattı. Diziden esprileri sıkılıkla paylaşan izleyiciler “Bu kadar tatlı insan bir araya gelir mi?” diyerek oyunculara desteklerini dile getirdiler. Perşembelerin olağan fenomeni Kurtlar Vadisi Pusu #vadininanahtarı bölümü ile yayın gününü dördüncü sırada kapattı. Cuma günkü bölüm öncesi parmak antrenmanı yapan Medcezir izleyicileri klavyelerini boş bırakmadı, yeni yayınlanan fotoğrafları ve yeni bölüm ile ilgili teorilerini paylaşan izleyiciler dizilerini beşinci sıraya taşıdı. Başka bir Perşembe klasiği Güldür Güldür, Erman Toroğlu’nun konuk olduğu bölüm ile Perşembeyi yedinci sırada kapattı.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 8 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.