MediaCat

2023’te gündem fiyat odaklı iletişim

MediaCat Şubat sayısı öne çıkan içerikleri ve P&G özel ekiyle raflarda.

2023’te gündem fiyat odaklı iletişim

“Fiyat odaklı iletişim”in 2023’te gündemimize daha da oturması bekleniyor. Fiyat sabitleme haberleri, ödeme modellerindeki değişim, sürekli indirimler, “ucuzuna” değiştiğimiz markalar… Hepsi marka iletişiminde yeni bir dönemi işaret ediyor. MediaCat Şubat sayısı fiyat odaklı iletişim kapak konusuyla sizlerle buluşuyor.

Öfke çağında pazarlama

Tüketici mutsuzluk ve umutsuzluğun ardından yeni bir duygunun kıskacında: öfke. Ekonomik krizlerin yaşattığı yıkıcı etkilerle duygusal ihtiyaçları arasında sıkışıp kalan tüketiciye ulaşabilmek için pazarlama stratejilerinde nasıl güncellemeler yapılabileceği MediaCat Şubat sayısında bir yol haritası çiziyor.

Sporda marka yaratmak

Organizasyon, transfer ve başarı haberlerinin arasında sporda marka değerinin sıkça konuşulduğu bir dönemi geride bıraktık. Türkiye’de sporda marka oluşturmayı, paydaşların katkısını ve organizasyonların desteğini konuştuğumuz Prof. Dr. Bilge Donuk, Sezgin Eren ve Ahmet Terzioğlu’yla gerçekleştirdiğimiz yuvarlak masa söyleşisi MediaCat Şubat sayısında sizlerle buluşuyor.

“Okul ajansları yeniden kurmalıyız”

Sektördeki özensizliğin tüketici nezdinde markaların hatırlanmamasına yol açmasının “gayet normal” olduğunu söyleyen RED and GREY Kreatif Direktörü İlker Dağlı kolaya kaçmayın mesajını verirken, ajansın diğer kreatif direktörü Erkan Kaya da usta-çırak ilişkisinin tekrar kurulması gerektiğinden bahsediyor. RED and GREY ekibiyle hem sektörün hem de yolculuklarının gidişatını MediaCat Şubat sayısında ele alıyoruz.

Digital Age Tech Summit’e doğru

Bu yıl 16’ncısı gerçekleşecek olan dijitalin zirvesi Digital Age Tech Summit 15 Mart tarihinde Beyon teması altında dijital dönüşüm etrafında yakın geleceğin nasıl şekilleneceğini ele alacak. MediaCat Şubat sayısı DATS konuşmacılarıyla “Bir sonraki fazda ne var?” sorusuna yanıt arıyor.

“Kendi aşklarımın seyyahıyım”

YouTube’da her biri yaklaşık üç saat süren bölümleriyle her gün milyonlarca izleyiciye ulaşan Kısmetse Olur’u ve aşkın izleyici üzerindeki gücünü konuştuğumuz Öykü Serter söyleşimiz Şubat sayısında.

Fintech defteri yeniden açılıyor

Mobil cüzdanlar, yapay zekâ, temassız ödemeler derken tüketicilerin daha yenilikçi ve dijital odaklı ödeme çözümleri talep ettiği bir yılı geride bıraktık. Peki, dijital ödemeler dünyası bu talepleri karşılamaya ne kadar hazır? Bu soruların cevabını MediaCat Şubat sayısında yanıtlandırıyoruz.

Sektörün Tinder’ı: konkur

Konkurlar, tıpkı brief’ler gibi, reklam dünyasında marka ile ajansın kesişim kümesinde en çok tartışılagelen meselelerden biri. 2022’de Eureko, Yatsan, Cheetos ve Yves Rocher gibi markaları müşteri portföyüne konkursuz katan Medina Turgul DDB’nin genel müdürü Yiğit Kariş’le meseleyi bir kere daha MediaCat Şubat sayısında masaya yatırıyoruz.

P&G Özel Eki

Bu sene 35’nci senesini kutlayan P&G Türkiye’nin Türkiye’de nasıl bir pazarlama okulu olarak yol gösterdiğini ve sektöre marka yönetimi nezdinde sunduğu katkıları detaylarıyla ele aldığımız P&G Özel Eki de Şubat sayısıyla birlikte sizlerle buluşuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.