MediaCat

İyiliğinizin gardı

Redoxon’un yeni reklam filmi yayında.

İyiliğinizin gardı

Redoxon; C, D vitamini ve çinko içeriğiyle bağışıklığın normal fonksiyonlarını destekleyen Redoxon Üçlü Etki’yi “İyiliğinizin Gardı” adlı reklam filmiyle tanıtıyor.

Bağışıklığını Redoxon Üçlü Etki ile destekleyerek iyi hisseden, zorlayıcı durumlara rağmen iyilik yapan karakterlerin yer aldığı filmde soğukta üşüyen bir yavru kediye yardım eden, yağmur altında tatlı bir atışma yaşarken şemsiyeyi sevgilisine tutmaya devam eden, küçük kız kardeşini parkta eğlendirirken terli terli koşturmayı umursamayan günlük hayatın gerçek kahramanlarının öyküleri işleniyor.

“Sevdiklerimize iyi gelebilmek için önce kendimiz bedenen ve ruhen iyi olmalıyız. Biz iyi olunca da etrafımıza, sevdiklerimize iyi gelebiliriz” mesajının verildiği film MullenLowe Istanbul imzası taşıyor.

Erkin Koray’ın “Sevince” şarkısının eşlik ettiği filmin prodüksiyonu Norr Production & Co’ya, yönetmenliği Fatih Kızılgök’e ait. Film 46, 25,15 ve 6 saniyelik dört versiyonuyla televizyon, radyo, sinema ve dijital mecralarda yayınlanıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.