Samsung’dan markalı cadde açıklaması

Nispetiye'ye ismini vermek istediği söylenen marka, iddiaya açıklık getirdi.

07.03.2014 - 21:29 | MediaCat

Samsung logo, genel merkez

MediaCat’e konuşan NHaber Ajans Sahibi Aydın Coşkuntürk, marka-tüketici ilişkisine yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlayan ‘Belediye Sosyal Alanlar Projesi’ konusunda sorularımızı yanıtladı. Coşkuntürk söyleşide, belediyelere ait cadde, sokak, park, bahçe, spor merkezi, sağlık ocağı ve otobüs durağı gibi alanların adlarının markalara kiralanması temeline dayanan proje ile ilgilenen markalar arasında Samsung’un ismini de anmıştı.

Coşkuntürk’ün Nispetiye Caddesi’ne talip olduğunu söylediği marka, konu hakkında aşağıdaki açıklamayı yayınladı:

“İnternet sitenizde yer verilen haberde Samsung’un bir cadde adına talip olduğu bilgisine yer verilmiştir. Ancak Samsung olarak söz konusu proje ile ilgili birebir herhangi bir görüşme gerçekleşmemiş ve haberde yansıtıldığı gibi bir talebimiz olmamasının yanı sıra yalnızca medya satın alma ajansımız ile söz konusu firma arasında bir görüşme olmuş ve konu onlarla paylaşılmıştır. Dolayısı ile Samsung’u bağlayan; bağlayıcılığı bulunan hiç bir iletişim ve/veya görüşme ne bu firma ne de medya satın alma şirketimizle yapılmamıştır.”

Serdil Çelikkol, Kurumsal Pazarlama Müdürü, Samsung Türkiye.

Aydın Coşkuntürk’le yaptığımız söyleşinin tam metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.