MediaCat

En güvenilen 20 ünlü

MediaCat 2014’ün ilk Celebrity Güven Endeksini yayınladı.

En güvenilen 20 ünlü

Güven ve izleyiciyle sık buluşmanın arasındaki korelasyonun hayli yüksek olduğunu bildiğimiz Celebrity Güven Endeksi’nin son döneminde Acun Ilıcalı zirvedeki yerini kimseye kaptırmıyor. Ünlü televizyoncunun bu başarısının ardında, araştırmanın yapıldığı sırada yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği iki başarılı yarışma programı O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz’in final dönemlerinde olması önemli bir yer tutuyor. Ilıcalı ve yarışma programlarıyla alakalı durumun üçüncülük koltuğunda bulunan Hülya Avşar için de geçerli olduğunu söylemek mümkün.

Yalnızca bir puanlık farkla listenin ikinci sırasında Kıvanç Tatlıtuğ’u görüyoruz. Bu yükselişte Mart başında başlayan yeni dizisi ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizinin çok büyük payı olmalı. Dizi başlamadan önce oldukça büyük bir tanıtım yapıldı.

MediaCat’in Ipsos işbirliği ile 6 Ocak-2 Şubat 2014 tarihleri arasında yürüttüğü araştırmayla belirlenen 2014’ün ilk Celebrity Güven Endeksi’nde en güvenilen 20 kişi şu şekilde sıralanıyor:

1. Acun Ilıcalı (yüzde 32)

MediaCat 2014'ün ilk Celebrity Güven Endeksi: Acun Ilıcalı

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.