MediaCat

Pornhub ve RedTube’tan 100 bin dolarlık reklam yarışması

Kazanan, iki internet sitesinden 100 bin dolarlık dijital reklam alanıyla ödüllendirilecek.

Pornhub ve RedTube’tan 100 bin dolarlık reklam yarışması

2007 yılından bu yana faaliyet gösteren Pornhub ve RedTube, günde yaklaşık 90 milyon (reklam engelleme programı kullananlar hariç) ziyaretçisiyle dijital dünyanın en rağbet gören duraklama noktalarından ikisi. Hedef kitlelerinin genişliği nedeniyle, cesaret edebilen markalara, kıymetli bir reklam ortamı sunan siteler, yeterince yaratıcı olduğuna inandıkları ilanı 100 bin dolar değerindeki dijital reklam alanlarında sergileyecekleri yeni bir yarışmanın başlama düdüğünü çaldı.

Yaratıcılıklarını sınamak isteyen marka ve kreatiflerden, her biri 300 KB’nin altında olmak kaydıyla birer adet masaüstü ve mobil ilan çalışması isteyen internet siteleri, kendi pazarlama ve satış ekiplerinden oluşturdukları bir jürinin yapacağı değerlendirmenin sonucunda kazananı ziyaretçileriyle buluşturacak.

Başvuru için son gün 31 Ekim

Günde yaklaşık 90 milyon kişi tarafından ziyaret edilen Pornhub ve RedTube’un reklamverenlere küresel bir erişim ve görünürlük sunduğunu belirten Pornhub Başkan Yardımcısı Corey Price gelecek vaat eden işletme ve girişimcilere yaratıcılıklarını gösterme ve kullanıcılarına ulaşma fırsatı sunmaktan duydukları heyecanı dile getirdi. RedTube Başkan Yardımcısı Alex Taylor ise +18 içerikli bir internet sitesine reklam vermenin gerek yeni filizlenen start-up’lar gerekse kök salmış markalar için hedef kitlelerini genişletmenin uygun maliyetli bir yolu olduğunu açıklayarak düzenledikleri yarışmanın katılımcılar için olduğu kadar kendileri için de eşsiz bir deneyim olduğunu ve bu yolla reklamverenlerini çeşitlendirmeye ve yeni endüstrilerde taze ilişkiler kurmaya devam edeceklerini ekledi.

Katılımların Türkiye takvimiyle 1 Kasım 2016 7:00’a kadar kabul edileceği yarışmaya buradan başvurabiliriniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.