Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Kalplere dokunan bir etkileşim”

Kına Demirel, Migros Ticaret A.Ş. Marka İletişimi ve CRM Direktörü

Sektörümüze getirdiğimiz yeniliklerle, iletişim alanında yarattığımız yeni kanallarla perakendeye öncülük ediyoruz. Değişimin yönünü, müşterilerimizi takip ederek öğreniyoruz. İyi bir alışveriş deneyimi dışında müşterilerimize erişerek kalplerine dokunduğumuz bir etkileşim yaratıyoruz.

Migros’un Lovemark unvanını alabilmesinde attığımız üç adım önemli rol oynuyor: aile bütçesine katkıda bulunmak, sağlıklı ve dengeli beslenmeyi teşvik etmek, müşterilerimizin zamanlarını iyi değerlendirmesini sağlamak. Money sadakat programı sayesinde ailelerin kendi sevdikleri ürünlerde ek indirimler almasını sağlayacak Tam Bana Göre adını verdiğimiz uygulamalar tasarlıyoruz. Aile bütçesini düşünürken sadece çok uygun fiyatlarla sınırlı kalmıyoruz; örneğin İstanbul’da yaşayan müşterilerimiz biriken Money puanlarını İstanbul Kart’larında, İstanbul Kart bakiyelerini de Migros mağazalarında kullanabiliyorlar.

İkinci olarak sağlıklı nesiller yetiştirmek yönünde çabalıyoruz. Bunu da sadece en kaliteli ürün seçiminde değil, müşterilerimizin dengeli beslenmesi için atması gereken adımları planlayarak yapıyoruz. Ayrıca müşterilerimizin zamana olan ihtiyaçlarını gözeterek hizmetler yaratıyoruz. Bu hizmetlerin başında Migros Sanal Market ve Migros Hemen geliyor. Öte yandan Migros kasalarında anında para transferi gibi katma değerli hizmetlerle müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırıp kazandıkları her ekstra zamanı sevdikleriyle geçirmeleri için çalışıyoruz.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Ambalajlı Su – Erikli

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.