Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Tadımız tuzumuz yerinde oldukça”

Zeynep Göçmen, Tadım Pazarlama Direktörü

Öncelikle böyle bir ödüle layık görülmek Tadım olarak bizi çok gururlandırdı. Tüketiciyi temel aldığımız pazarlama stratejilerimizin tüketici nezdinde değerli bulunup bizi Lovemark olmaya götürmesi doğru yolda olduğumuzu bir kez daha ispatladı. Her yıl pazarlama stratejimizi oluşturmadan önce dünya trendleri ve tüketici satınalma alışkanlıkları üzerine derinlemesine bir araştırma yapıyoruz. Detaylı bir rakip ve trend analizinin ardından kendi markamızla, kurum kültümüzle ve kuruluşumuzdan bu yana benimsediğimiz misyonla paralel, tüketiciye dokunan, tüketiciyi temel alan iletişim planları hazırlıyoruz.

Tadım sektördeki 50 yıla yakın deneyimiyle hep ilklerin markası oldu, olmaya da devam ediyor. Yarım asırlık bir geçmişe baktığımızda her zaman sektöre ve pazara öncülük ederek, kurulduğumuz günden bu yana pazarda ve kategoride tazelik ilkesini sahiplendik. Ürünlerimizde en iyisini bulup, en iyi şekilde işleyip, en taze şekilde paketleyerek, hiçbir şekilde bekletmeden, ertelemeden pazara sunduk. Önceliğimizi her zaman tüketicinin beklentisini karşılama yönünde belirleyerek tüm çalışmalarımızı tüketiciye en taze ürünü sunmak üzerine kurguladık. Bugün hâlâ en önemli ilkemiz tazelik. Tüketicilerin markaya olan güven ve sevgisini kazanmada bu yaklaşımın çok önemli bir rol oynadığını düşünüyoruz.

Biliyoruz ki biz, tadımız tuzumuz yerinde oldukça, küçük şeylere büyük hikâyeler sığdırır, küçük başlayıp büyük işler başarırız.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Süpermarket – Migros

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.