Lovemark’lara kulak verin

Türkiye'nin en sevilen markaları, tüketicinin gönlünde yer kazanmak adına neler yaptıklarını anlatıyor.

07.10.2019 - 14:38 | MediaCat

“Lovemark olmanın gereği sektörü geliştirmek”

Can Emci, Erikli Pazarlama Direktörü

Erikli olarak faaliyete başladığımız günden bu yana hem markamızın hem de ülkemizde ambalajlı su pazarının büyümesi için öncü ve yenilikçi adımlar atıyoruz. Erikli olarak, Lovemark olmanın özünde yatan değerlerden bir tanesinin de geleceği planlarken sadece kendi işimizi değil, dokunduğunuz tüm paydaşlarımızın ve içinde bulunduğumuz sektörün de gelişimini hedeflemek olduğuna inanıyoruz. Biz buna ortak değer yaratmak diyoruz. Bu değer sistemi içinde işimizin kalbinde ise tüketicilerimiz yer alıyor. Erikli’ye bu sevgiyi kazandıran doğallığını ve lezzetini tek bir damlasına dahi dokunmadan tüketicilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken ise her zaman tüketicilerimizle aramızda sıcak bir bağ olmasını ve onlarla iletişim içinde olmayı önemsiyoruz. Tüm bunların yanı sıra özgün ve etkin fark yaratmak ve sürdürülebilir rekabet ortamı için inovatif uygulamalara da büyük önem veriyoruz. Buna en yeni örnek olarak premium cam damacanamızı verebiliriz. 15 litre özel tasarımlı cam damacanalarımız yaygın bayi ağımızla ülke genelinde tüketicilerimizle buluştu ve büyük beğeni topladı.

Ayrıca, değişen dünyanın dinamosu teknolojiyi tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve hayatlarının bir parçası olacak deneyimler yaratmak amacı ile kullanıyoruz. Örneğin, tüketicilerimize hızlı ve kolay su siparişi verebilme imkânı sağlayan Erikli mobil uygulamasıyla “tek tıkla damacana siparişi verme” imkânı sunduk.

Kısacası duyulara, duygulara, samimiyete ve inovasyona önem veren bir marka olarak tüketicilerimizin kalbinde edindiğimiz yeri koruyabilmek adına çalışıyoruz. Tüketicilerimize de Erikli’yi son dört senedir üst üste Türkiye’nin en sevilen suyu seçerek bize doğru yolda olduğumuz gösterdikleri için teşekkür ederiz.

Sırada: MediaCat Lovemarks 2019 Bilgisayar – Casper

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.