MediaCat

Kristal Elma’da 468 ödül sahibini buldu

Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’nın kazananları belli oldu.

Kristal Elma’da 468 ödül sahibini buldu

Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 31’incisi “Sıradanlığa karşı, tekdüzeliğe karşı… Yaratıcılık tek, biz hepimiz” söylemiyle gerçekleştirilen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’nın kazananları belli oldu. 21 Aralık tarihinde Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda gerçekleşen organizasyonda 8 Büyük, 166 Kristal, 151 Gümüş, 138 Bronz ve 5 Özel olmak üzere toplam 468 ödül dağıtıldı.

Kristal Elma ödül töreninin açılış konuşmasını Reklamcılar Derneği Başkanı Volkan İkiler gerçekleştirdi. İkiler, konuşmasında sektörün bugünlere ulaşması yolunda emek veren herkese teşekkür etti.

Yarışmada bu yıl Film, TV-Sinema kategorisinde Concept’in Allianz Yaşam Döngüsü, Online Film kategorisinde Rafineri’nin LÖSEV için hazırladığı Canım Kardeşim, Entegre Kampanyalar kategorisinde 4129Grey imzalı Fener Ol, Medya kategorisinde Havas Media imzalı Söz Ver, dijital kategorisinde Awesome Bros imzalı Airmax 720 Launch Campaign, Bölge kategorisinde Mun Reklam Ajansı imzalı Disleksi, Basın kagetorisinde TBWA\Istanbul imzalı Beyond Fashion / Shirt, T-Shirt, Polo Shirt ve Tasarım kagetorisinde de Acting Indentity kampanyaları Büyük Ödül kazandı.

Yarışmada bu yıl açılan Reklamda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği kategorisinde Kristal Elma’nın sahibi Gmag Özel Günler İletişimi projesiyle Havas’ın oldu. Kategoride Seçici Kurul Özel Ödülü ise Kırmızı Kurdeleler projesiyle Mullenlowe Istanbul’a gitti.

Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması’nın tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.