MediaCat

Kristal Elma’da kazananlar açıklandı

32. Kristal Elma Yarışması’nda 8 Büyük, 153 Kristal, 123 Gümüş, 97 Bronz ve 4 Seçici Kurul Özel Ödülü olmak üzere toplam 385 ödül sahiplerine kavuştu.

Kristal Elma’da kazananlar açıklandı

Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 32’ncisi gerçekleştirilen Kristal Elma Yarışması’nın kazananları açıklandı. Pandemi nedeniyle Kristal Elma‘nın sosyal medya hesaplarından ilan edilen sonuçlara göre yarışmada bu yıl 8 Büyük, 153 Kristal, 123 Gümüş, 97 Bronz ve 4 Seçici Kurul Özel Ödülü olmak üzere toplam 385 ödül verildi. Ayrıca, 2018 yılından bu yana reklam sektöründeki genç tasarımcıların Shutterstock Designer’s Challenge ile üniversite öğrencilerine özel düzenlenen Genç Kristal’in sonuçları da online olarak açıklandı.

Projelerin Bölge, Uygulamada Mükemmellik Müzik ve Yapım/Yönetim, Tasarım, Medya ve Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon, Reklamda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Basın, Açıkhava, Radyo ve Ses, Eli Acıman Reklam Metni Ödülü, Film, TV ve Sinema, Online Film, Entegre Kampanyalar ve Kristal Elma 2020 Özel Kategorisi altında değerlendirildiği yarışmada yılın Yaratıcılığa Cesaret Veren Markalar’ı alfabetik olarak adidas, Arçelik, Finish, sahibinden.com ve Socrates dergi oldu.

32. Kristal Elma Yarışması’nın tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.