MediaCat

Kristal Elma’ya başvurmak için son gün

Bu yıl 19.’su düzenlenecek olan Kristal Elma’ya başvuru süresi bugün (11 Mayıs) doluyor. Yarışmaya başvuran işler Cem Topçuoğlu başkanlığındaki jüri tarafından değerlendirilecek ve ödüller 27 Haziran Çarşamba günü Park Orman’da yapılacak törenle sahiplerine dağıtılacak.

Kristal Elma’ya başvurmak için son gün

Bu yıl 19.’su düzenlenecek olan Kristal Elma’ya başvuru süresi yarın (11 Mayıs) doluyor. Yarışmaya başvuran işler Cem Topçuoğlu başkanlığındaki jüri tarafından değerlendirilecek ve ödüller 27 Haziran Çarşamba günü Park Orman’da yapılacak törenle sahiplerine dağıtılacak.

Reklamcılar Derneği Başkanı Cem Topçuoğlu, geçtiğimiz aylarda MediaCat’e yaptığı açıklamada bir yenilik olarak bu yıl jüri yapısını değiştireceklerini ve jüride reklam yaratıcılarından başka isimlerin de yer alacağını duyurmuştu.

Bu yılın yarışma jürisinde başkan Cem Topçuoğlu’nun yanısıra Aslı Yorgancıoğlu (Rafineri), Deniz Barlas (Manajans/JWT), Faika Yasemin Ergüder (Publicis Yorum), Güngör Türkömer (Tayfa), Hakkı Mısırlıoğlu (Ultra), Levent Erden (Euro RSCG), Memed Erdener (Y&R/Reklamevi), Murat Patavi (Republica), Niyal Akmanalp (Concept İletişim), Tibet Sanlıman (Ogilvy & Mather), Tuğbay Bilbay (Grey) ve Yelda Aktuna (Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi) yer alıyor.

Kristal Elma’da bu yıl yapılan yeniliklerin bir diğeri ise ödüllerle ilgili. Bu yıl ilk kez, Cannes Reklam Festivalinde olduğu gibi ‘yılın ajansı’ seçilecek ve bu ajansa ‘Kristal Ajans’ ödülü verilecek.

Cem Topçuoğlu yine MediaCat’e yaptığı açıklamada hedeflerinin birkaç yıl içinde Kristal Elma’yı uluslararası bir yarışmaya dönüştürmek olduğunu ifade etmişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.