Altın Pusula jüri üyeleri belli oldu

Altın Pusula’ya başvuran 147 özel ve kamu kuruluşu iletişim projeleri ile 48 genç iletişimci projesinin değerlendirilme süreci başladı...

05.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Altın Pusula’ya başvuran 147 özel ve kamu kuruluşu iletişim projeleri ile 48 genç iletişimci projesinin değerlendirilme süreci başladı.

Altın Pusula Seçici Kurul Üyeleri iş dünyası, akademisyen, STK, medya ve iletişim camiasının kıymetli temsilcilerinden oluştu; İsmail Bayazıt(TürkTelekom), Prof. Dr. Deniz Bayrakdar(Kadir Has Ünv.), Hansın Doğan (UNDP), Gamze Emre (Danone – Numil Gıda), Elif Güvenen (Garanti Bankası A.Ş.), Nejat Koçer (Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği), Prof. Dr. Eser Köker (Ankara Üniv.), Vahap Munyar (Hürriyet), Mehmet Nane (TEKNOSA), Canan Noyan (Image Halkla İlişkiler), Aslı Öymen (CNN Türk), Doğan Satmış (Gazete Habertürk), Celal Toprak (EGD), Cengiz Turhan (İDA), Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu (Metro Grup Türkiye), Metin Yurdagül (Ülker Holding A.Ş.), Fügen Toksü (TÜHİD).

TÜHİD Başkanı Fügen Toksü, Altın Pusula değerlendirmelerinin bu yıl, online sistem üzerine taşındığını belirterek şunları söyledi : “Seçici Kurul Üyelerimiz, bütün projeleri www.altinpusula.org sitesi altında kendileri için ayrılan özel alan içinde oylayacaklar. Bütün proje sunumları ve sunum ekleri, online sisteme yüklendi, sistem içinde oylama yapılarak değerlendirilecek. Sonrasında yapılacak toplantıda ise genel değerlendirme ile sonuçlar belirlenecek. Çok kıymetli zamanlarını bizler için ayıracak jüri üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Kazanan projeler, 31 Mayıs 2010 Pazartesi günü, İstanbul Modern Müze’de yapılacak Altın Pusula töreninde ödüllerine kavuşacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.