MediaCat

Kendi mutfak hikâyesini yazanların rotası: Urla

Filiz, “Bu Yemek Senin Hikayen” kampanyasını Urla’da zengin bir gastronomi deneyimiyle taçlandırdı.

Filiz, bu yılın başında start verdiği “Bu Yemek Senin Hikayen” iletişimi kapsamında Urla’da basın mensupları ve içerik üreticileriyle bir araya geldi. Ege’ye özgü lezzetlerin farklı mutfak deneyimleriyle zenginleştiği gezi, Urla’nın yerel lezzet duraklarında başladı. Urla Cooking Class’ta devam eden gün, Hiç Urla’da zengin bir lezzet deneyimiyle sona erdi.

Etkinlikte söz alan Barilla Türkiye Pazarlama Direktörü Selcen Tokgöz Özkan “Türk mutfağını sahiplenip modern tariflerle zenginleştirme görevini üstlendiklerini” belirtti ve ekledi:

“Bu önemli rolün farkında olarak tüketicileri her bir lezzetin arkasındaki hikâyeyi keşfetmeye davet ediyoruz. Bu amaçla ‘her yemeğin farklı bir hikâyeyle yeniden yorumlanması’ içgörüsü ile hayata geçirdiğimiz Bu Yemek Senin Hikayen kampanyasında, tüketicilerin kendi yaşadıklarından, gezip gördükleri yerlerden aldıkları ilhamla yemeklerine kendi hikâyelerini yansıttıklarını vurguluyoruz. Bu amaçla düzenlediğimiz Urla etkinliğimizde bölgenin yöresel tariflerinden, eşsiz yerel malzemelerinden, atmosferinden, kültüründen aldığımız ilhamla kendi anılarımızı, tutkumuzu ve yaratıcılığımızı Filiz ürünleri ile birleştirerek yemekler yaptık, yemekler tattık. Burada deneyimlediğimiz lezzetler, tanıdığımız malzemeler, dinlediğimiz hikâyeler de kendi mutfaklarımızda yazacağımız yeni hikâyelerin ilhamı olacak. Filiz olarak bu anıları yeniden hatırlatmak, tutku ve yaratıcılığı güçlendirmek için Türk buğdayına olan tutkumuzla, Türk mutfağı yolculuğuna ortağız.”

Tokgöz Özkan, kampanyanın iletişim ayağını önümüzdeki dönemlerde başka bölge ziyaretleri ve gastronomi turlarıyla da devam ettirmeyi planladıklarını söyledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.