MediaCat

İnsanın en taze hali

Air Action Vigorsol’dan kalıpları eğlence ve tazelikle kıran reklam.

Plastik mankenlerle dolu, ağır çekim ilerleyen bir şehirde hayat nasıl yeniden hareketlenebilir?

İtalyan sakız markası Air Action Vigorsol için “Keep It Fresh” marka platformunu hayata geçiren BBH Londra, yeni reklam filminde izleyiciyi pek hareketsiz bir şehirde ağırlıyor. Plastik manken diyarında tek bir sakızla tazelenip dirilen genç adam şehrin dengelerini değiştirirken, marka da insanları en taze hallerine kavuşmaya çağırıyor. Filmin yönetmenliğini Gustav Sundström üstleniyor.

BBH Londra Kıdemli Metin Yazarı Elliott White, “Mankenlerden oluşan bir oyuncu ekibiyle çalışmak rüya gibiydi. Talimat alma konusunda harikalar ve her şeyleri yerli yerinde” diyor.

Vigorsol Perfetti Van Melle Kıdemli Marka Müdürü Gloria Barbera ise, “Tazeliği Z Kuşağı’nın özgünlüğü ve kendini ifade ediş değerlerine uygun şekilde yeniden tanımlamayı amaçladık. Uyumluluktan kurtulmanın güçlü görsel anlatımıyla, bir kuşağa gerçek benliklerini kucaklamaları için ilham vermeyi umuyoruz” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.