MediaCat

Hopi’den milyonları etkileyecek Paracık hamlesi

Markanın yeni reklam filmi yayında.

Hopi’den milyonları etkileyecek Paracık hamlesi

Uygulamasına giren ilk 3 milyon Hopi’liye 50 TL değerinde Paracık kazandıran ve kazanılan Paracıkları 6-17 Ekim tarihleri arasında üye markalarda ikiye, üçe hatta 10’a katlayarak harcama olanağı sunan Hopi, kampanyanın duyurusunu yeni reklam filmiyle gerçekleştiriyor.

Retro efektlerin hâkim olduğu YW İstanbul imzalı filmde iki ajan “milyonlarca kişiyi etkileyen” kampanyanın detayları hakkında konuşurken, marka da hedef kitlesine “Uçup gitmeden 50 lira değerinde Paracık’ı yakala, özgürce harca” mesajıyla sesleniyor.

Hopi’nin altıncı yılını ilk günkü heyecanla kutladığını ve uygulamaya giren ilk 3 milyon Hopi’liye toplam 150 milyon TL değerinde Paracık dağıtacağını vurgulayan Hopi Genel Müdür Yardımcısı Gül Sağır Aydın, hem mağaza hem online’da geçerli olan kampanyalarıyla hedeflerinin hem 11 milyon Hopi’liye kazandırmak hem de yeni Hopi’liler kazanmak olduğunu söyledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.