MediaCat

Hitachi – ‘Are you the next?’ kampanyası

Hitachi Europe Ltd., “Are you the Next?” isimli marka kampanyasının Türkiye’deki lansmanını duyurdu.

Hitachi – ‘Are you the next?’ kampanyası

Hitachi Ltd.’nin yüzde yüz iştirakli şirketlerinden biri olan, 12 ülkedeki faaliyetleriyle geniş bir bilgi ve telekomünikasyon sistemleri ağı, enerji ve endüstriyel sistemler, demiryolu ağları, dijital medya ve tüketici ürünleri, endüstriyel bileşenler ve ekipmanlar, havalandırma ve soğutma sistemleri, üretim sistemleri ve tedarik ve kaynak bulma hizmetleri yelpazesi sunan Hitachi Europe Ltd., “Are you the Next?” isimli marka kampanyasının Türkiye’deki lansmanını duyurdu. Bu, Hitachi’nin Türkiye’deki ilk marka kampanyası olacak.

Hitachi Europe, mevcut işlerini yerel firmalarla yapacağı iş ortaklıkları vasıtasıyla büyütmek amacıyla 2012 mali yılının sonuna kadar İstanbul’da yeni bir şube açacak.

Kampanyada ve kampanyayla ilgili kreatif materyalde, Hitachi’nin, müşterilerine ve toplumlara kendi sürdürülebilir büyüme hedeflerine ulaşma imkanı sağlayan “kazan-kazan” durumları yaratmak için sonuçlar üreten Sosyal Yenilikçi Faaliyetleri’ne olan desteği vurgulanıyor.

Hitachi - Are you the next?
Hitachi - Are you the next?

Kampanya gazete, dergi, online ve reklam panoları kullanarak, 1 Aralık 2012 – 28 Şubat 2013 tarihleri arasında geçerli olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.