MediaCat

Hakan Kaplan Korn Ferry’de göreve başladı

Avea eski Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Kaplan, Korn Ferry’de partner olarak başladığı yeni görevinde, şirketlere CEO ve üst düzey yönetici bulacak.

Hakan Kaplan Korn Ferry’de göreve başladı

Finans ve Telekom sektöründe uzun yıllar görev yapan Hakan Kaplan dünyanın en önemli üst düzey yönetici bulma şirketlerinden Korn Ferry International’da “Partner” olarak göreve başladı. Kaplan, yeni göreviyle finans, perakende gibi birçok alandaki büyük kurumlara üst düzey yönetici yerleştirmede büyük rol üstlenirken büyük şirketlere stratejik yönetim danışmanlığı, yetenek yönetimi, değerlendirme ve eğitim alanlarında destek verecek.

Hakan Kaplan geçmişte Advantage Card projesinin ilk dönemlerinde Benkar A.Ş.’deki yöneticilik deneyiminden sonra 10 yılı aşkın bir süre Yapı Kredi Bankası’nda Perakende Bankacılık alanında farklı yönetim pozisyonlarında görev almıştı. Bu bankada son olarak Kobi Bankacılığı, Bireysel Bankacılık, Kişisel Bankacılık, Kredi Kartları gibi faaliyetlerin bulunduğu Perakende Bankacılık Yönetimindeki Pazarlama Gruplarının başkanlığı görevini yürütüyordu. Bankalararası Kart Merkezi’nde Yönetim Kurulu üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde de bulunan Kaplan, 2009 yılının sonlarında Avea’ya Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı – CMO olarak transfer olmuştu. Bu görevinden 2012’nin ilk aylarında ayrılarak bir süre Avea’da Genel Müdür danışmanlığı yapmıştı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.