MediaCat

FestZ yarın başlıyor

İstanbul’un yeni gençlik festivali FestZ, yarın Müze Gazhane’de kapılarını açıyor.

FestZ yarın başlıyor

Bu yıl ilk kez düzenlenen gençlik festivali FestZ, Müze Gazhane’de gençlerle buluşmaya saatleri sayıyor. Akbank ana sponsorluğu ve MediaCat ev sahipliğinde gerçekleşecek olan festival, bünyesindeki pek çok farklı etkinlikle eğlence ve deneyimi bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Festz.ist adresinden kayıt olunarak ücretsiz katılım sağlanabilen festival, katılımcılarına konserlerden imza buluşmalarına, söyleşilerden atölyelere, stand-up gösterilerinden canlı podcast etkinliklerine varan 50’nin üzerinde etkinlik sunacak.

Akbank Gençlik Akademisi İlham Sohbetleri etkinlik ve atölyelerin buluşma noktası olacak. Bu kapsamda 10 Haziran’da Burcu Civelek Yüce ve Oğuzhan Saruhan “Data Çılgınlığını Aşmak ve Dijital Lider Olmak”, Levent Erden ve Selda Özçalık “Teknoloji Trendleri”; 11 Haziran’da Zeynep Arınç ve Candaş Şişman “Dijital Sanatta Yeni Ufuklar”; 12 Haziran’da ise Beril Alakoç ve Itır Erhart “Bireysel Kahramanlara Veda: Sosyal Girişimcilik ve Dayanışma” başlıklı paneller gerçekleştirecek.

Akbank Zone’da üniversite öğrencileri Şehrin İyi Hali projesiyle sadece kişisel gelişimleri değil, toplumsal gelişime de fayda sağlayabilecekleri deneyimler yaşayacaklar. Akbank FAV kaykay pisti ve gençlere yönelik eğlenceli eğitim ve workshop’lar ile de gençler eğlenirken pek çok alanda bilgi sahibi olacaklar.

Programı hakkında haberimizden ya da festivalin internet sitesinden detaylı bilgi edinebileceğiniz FestZ, yarın 08.00 itibarıyla kapılarını açacak. Edebiyat evreninin yaratıcı kahramanlarının imza etkinlikleri, gençlerin favori sanatçılarının konserleri ve onlarca temadaki etkinliğin gençlerle buluşacağı FestZ’de katılımın sınırlı olduğu atölye etkinliklerine ön kayıt zorunlu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.