MediaCat

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular başladı

Yarışmaya katılım için son tarih 21 Eylül.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular başladı

Bu yıl 10’uncu yılını kutlayan Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından 8 yıldır düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 2015 yılında Kasım ayında düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Bu yıl DPİD’in 10’uncu yılı olması dolayısıyla bugüne kadar ödül alan projeler arasından da en iyileri seçilerek ödüllendirilecek.

Pazarlamanın önemli isimlerinden oluşan bir juri tarafından değerlendirilecek ödül başvuruları için son tarih 21 Eylül. Ödüller için doğrudan pazarlama alanında proje üretmiş ve uygulamış tüm ajanslar başvurabilecek. Türkiye’de faaliyet gösteren, DPİD üyesi olan veya olmayan tüm doğrudan pazarlama ajansları, interaktif ajanslar, etkinlik ajansları, halkla ilişkiler ajansları, reklam ve medya ajansları katılabilecek.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde; Etkinlik Pazarlaması, İnteraktif Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama ile Veritabanına Dayalı Pazarlama ana kategorilerinde projeler ödüllendirilecek. Ana kategorilerin yanı sıra özel kategorilerde de Entegre Doğrudan Pazarlama Kampanyası, En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması ödülleri de sahiplerini bulacak.

Yarışma hakkında detaylı bilgiye ve katılım koşullarına aşağıdaki görsele tıklayarak indirebileceğiniz yönetmelik üzerinden ulaşabilirsiniz [PDF: 534 KB].

Doğrudan Pazarlama Ödülleri'ne başvurular başladı

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.