MediaCat

Cannes Lions 2021 planını açıkladı

Organizatörler bu yıl festivali yüz yüze gerçekleştirmeyi planlıyor.

Cannes Lions 2021 planını açıkladı

Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıl iptal edilen Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl sektörle fiziksel ortamda yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

COVID-19 aşısı uygulamalarının yaygınlaşmasına bağlı olarak daha fazla insanın festivale katılmak isteyeceği öngörüsüyle yola çıkan organizatörler, festival ve ödül törenini bu yıl eskiden olduğu gibi haziranın üçüncü haftasında, yüz yüze düzenlemeyi planlıyor.

Konuya ilişkin paylaşılan açıklamada halihazırda başvurulara açık olan festivalde başvuruların jüri değerlendirmeleri ve sunumlarının Cannes’da, festival kapsamında yüz yüze gerçekleştirilmesinin planlandığı belirtildi.

Cannes Lions Yönetim Kurulu Başkanı Phillip Thomas’ın, “İçinde bulunduğumuz dönemde seyahat kısıtlamaları söz konusu olsa bile, aşı konusundaki gelişmeler, kısıtlı katılımcıyla olsa dahi haziranda yeniden bir araya gelebilmek için umut verici” dediği açıklamada durumun yakından takip edilmesinin ve Fransa otoriteleriyle fikir paylaşımının süreceği, aynı tarihlerde büyük çaplı uluslararası organizasyonların düzenlenmesi planlandığından herkesin yeniden bir araya gelebilmeye istekli olacağının anlaşılabilmesi adına global sektörle diyalogun süreceği vurgulandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.