MediaCat

Cannes Lions’ın 2021 planı kesinleşti

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl online düzenlenecek.

Cannes Lions’ın 2021 planı kesinleşti

Yılın ilk günlerinde önce haziran ayında yüz yüze gerçekleştirilmesi planlanan, ardından iki kıtaya ve dijitale yayılacak hibrit bir planın değerlendirildiği ve son olarak ABD’de New York’a uzanması gündeme gelen Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde planlar netleşti. Bugün yapılan resmî açıklamaya göre festival 21 – 25 Haziran tarihlerinde Cannes Lions Live adıyla tamamen dijitale taşınacak. Ödüller de yine Cannes Lions Live kapsamında duyurulacak.

Cannes Lions Live’ın yeni platformları LIONS Membership bünyesinde geliştirilmesi de dahil olmak üzere son bir yıldır festival planı üzerine çalışmalar yürüttüklerini belirten Cannes Lions Yönetim Kurulu Başkanı Philip Thomas, 2021 için bu formatta ilerleyeceklerini ve insanları sanal dünyada bir araya getireceklerini söyledi.

Mayıs ayında kullanıma sunulacak LIONS Membership’e üye olanlar Cannes Lions Live’a ücretsiz erişebilecek. LIONS Membership için bir senelik üyelik ücreti 249 euro olarak belirlenirken, geçmişte Aslan kazananlara üyelik hediye edilecek. Yalnızca Cannes Lions Live’a katılmak isteyenler organizasyonu 249 euro karşılığında takip edebilecek, 30 yaş altı katılımcılara ve gelecek vaat eden yeteneklere indirim sunulacak. LIONS Membership ve Cannes Lions Live’a kayıtlar mayıs ayında açılacak. Detaylı bilgiler ise önümüzdeki dönemde açıklanacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.