MediaCat

Brand Week Istanbul 2022 için geri sayım başladı

10. Brand Week Istanbul, 7-11 Kasım tarihlerinde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Brand Week Istanbul 2022 için geri sayım başladı

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul’a sayılı günler kaldı. Bu yıl 10’uncusu düzenlenecek olan etkinlik 7-11 Kasım tarihleri arasında Zorlu PSM’de katılımcılarıyla buluşma hazırlığında.

Bu yıl Time to Reset temasıyla yaratıcı endüstrileri ve markalar dünyasını 10’uncu defa bir araya getirecek olan Brand Week Istanbul; sunumlar, paneller, araştırma çıktıları ve tartışmalarla dünyanın dört bir yanından yaratıcı liderleri beş ayrı sahnede izleyicisi ile buluşturacak.

Dünyayı bekleyen değişimleri her yönüyle ele alacak olan Brand Week Istanbul’da masaya yatırılacak konu başlıklarını son kez hatırlayalım…

Yüksek enflasyon ve ekonominin geleceği

Enflasyonun küresel sebepleri; hiperenflasyonun Türkiye’de iş dünyasına, bireye ve topluma yansımaları ve sokakta, ofiste, evlerde ekonominin gidişatına dair merak edilenler ekonomi profesörü Refet Gürkaynak, makro ekonomist Prof. Ufuk Akçiğit ve araştırmacı Bekir Ağırdır gibi isimlerle ele alınacak.

Yaratıcılıkta yeni arayışlar

Yeni teknolojilerin, yapay zekânın ve NFT’lerin yaratıcılığa etkisi etkinliğin önemli gündem maddelerinden biri olacak. Post-pandemi döneminde yaratıcılık arayışı,  toplumsal kutuplaşma ve savaşlar arasında sanatın önemi ve aktivizmle buluşmasını  farklı disiplinlerden uzmanlar tartışacak.

Captain Marvel başta olmak üzere birçok Hollywood filminin müziklerini besteleyen Pınar Toprak, yeni medya sanatçısı Refik Anadol, podcast yayıncısı Nilay Örnek, Yaratıcı Dürtü teorisinin mimarı Kev Chesters, tiyatro ve sinema dünyasının duayeni Demet Akbağ, kadın hakları ve cinsiyet eşitsizliğini saçtan heykellerle anlatan Laetitia Ky, şair Murathan Mungan ve müzisyen Zeynep Bastık gibi isimler yaratıcılığın geleceğine farklı perspektiflerden yaklaşacak.

Markaları ve iletişimcileri bekleyenler

Dünyaya değer katan kampanyaların ve stratejilerin hangisi, neden başarılı? Markalar bir samimiyet sınavından mı geçiyor? Web 3.0 dijital pazarlamaya nasıl yön verecek? Tüm bu soruların cevabını, FARC gerillalarına silah bıraktıran kampanyanın arkasındaki isim olan Jose Miguel Sokoloff, iletişim dünyanın önde gelen isimlerinden Levent Erden, Unilever, Diageo ve T-Mobile gibi küresel şirketlerin iletişimini yönetmiş Phil Barden, Salesforce’un dijital lideri ve mucit Vala Afshar, davranış bilimi uzmanı Tara Austin, pazarlama profesörü Koen Pauwels gibi isimler ele alacak.

Bilimin geleceği

Bilimin geleceğini ve yaşam üzerindeki etkilerini farklı alanlarda değerli akademik başarılara imza atmış biliminsanları tartışacak. Yaşamdaşlık kültürünün mimarı, beyin cerrahı Prof. Türker Kılıç, kuantum ve ışık üzerine çalışmalarıyla birçok ödüle layık görülen Prof. Mete Atatüre, Sabancı Üniversitesi Arama Kürsüsü Başkanı Prof. Oğuz Babüroğlu, Walmart’ın baş ekonomisti Prof. John List araştırmalarını ve içgörülerini izleyicilerle paylaşacak.

Türkiye’nin en önemli gündemi: 2023 seçimleri

Türkiye’yi bekleyen 2023 seçimleri, 9 Kasım tarihinde Master Hall’da bir tam gün boyunca Her Seçim Bir Başlangıçtır başlıklı paneller serisinde konuşulacak. Ruşen Çakır, Fatih Altaylı, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Prof. Yasemin Giritli İnceoğlu, Nevşin Mengü gibi isimler sahnede olacak.

Yeni medya ne kadar yeni?

11 Kasım’da Master Hall sahnesinde gündem, influencer ekonomisi, kısa içeriklerin geleceği, müziğin dijital platformlardaki ektisi gibi yeni medyayla ilişkili konular olacak. İlker Canikligil, Deniz Dülgeroğlu, Merve İşler, Dilara Aydın gibi farklı platformlardan birçok içerik üreticisi 11 Kasım’da, Master Hall’da, Time to Influence başlığı altında buluşacak.

Sağlıkta ve iyileşmede yeni metotlar

Pandemi sonrası toplumda artan sağlık hassasiyeti ve sağlığa ilişkin yenilikçi metotlar Healing Hall’da konuşulacak. İyileştirmeye ve iyiliğe açılan gündemler; eczacı Adile Özdağ, oyuncu Zerrin Tekindor, öğretmen Dilek Livaneli, Prof. Dr. Acar Baltaş gibi isimlerle üç gün boyunca izleyici ile paylaşılacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.