Brand Week Istanbul bu yıl 5 ayrı sahnede

Brand Week Istanbul, 10. yılında izleyicisiyle 5 ayrı sahnede buluşacak.

19.09.2022 - 15:48 | Doğan Terzi

Brand Week Istanbul bu yıl 5 ayrı sahnede

EMEA bölgesinin en büyük marka ve iş dünyası festivali Brand Week Istanbul, 7-11 Kasım tarihleri arasında 10’uncu kez katılımcılarını ağırlamaya hazırlanıyor. Büyük buluşma, beş ayrı sahnede gerçekleşecek ilham verici oturumlara ev sahipliği yapacak.

Yaratıcı endüstrileri, markalar dünyasını, toplumu ve bireyi odağına alan; yarına yönelik içgörüleri farklı disiplinlerden uzmanlarla masaya yatıran Brand Week Istanbul, bu yıl “Time To Reset” temasıyla Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

İşte Brand Week Istanbul’da ilham yolculuğuna çıkabileceğiniz beş sahne…

Inspiration Hall

İlham verici hikâyelerin ve kültür, toplum, ekonomi ve teknolojiye dair güncel trendlerin inceleneceği Inspiration Hall’da; kuantum fizikçisi Prof. Mete Atatüre, Türkiye’den çıkıp unicorn unvanına kavuşan tek yazılım şirketi Insider’ın kurucusu Hande Çilingir, Captain Marvel başta olmak üzere birçok Hollywood filminin müziklerini besteleyen Pınar Toprak, tiyatro ve sinema dünyasının duayenlerinden Demet Akbağ, yönetmen ve reklamcı Serdar Erener gibi birçok isim Inspiration Hall’da yer alacak.

Brands&Trends

Yeni teknolojilerin dönüştürdüğü alanlar ve yakın gelecekte pazarlama dünyasını bekleyen çerezsiz iletişim, gayri merkezî yapılar ve tüketici davranışlarının geleceği gibi sektörün odağındaki alan konular ise Brands & Trends sahnesinde masaya yatırılacak. Davranışbilimci Tara Austin, yaratıcı dürtü teorisinin mimarı Kev Chesters, Ogilvy Global Head of Influence Rahul Titus, eylem araştırmaları kürsüsünün kurucusu Prof. Oğuz Babüroğlu gibi sektörün önde gelen isimleri Brands & Trends’te konuşacak.

World Stage

Globale yön veren ve uluslararası bir katılımcı kitlesini hedefleyen tüm başlıklar ise World Stage’de masaya yatırılacak. Pazarlama profesörü Koen Pauwels, “Somebody Else” isimli şarkısıyla tanınan bağımsız sanatçı Verite, yeni medya sanatçısı ve yönetmen Refik Anadol, Walmart’ın baş ekonomisti Prof. John List bu sene World Stage’de yer alacak isimler arasında.

Master Hall

Bu sene Brand Week Istanbul izleyicisini bekleyen sahnelerden bir diğeri de Master Hall. Alanında uzman isimler ve uygulayıcılar ile ekonomiyi, iletişimi, ticareti, kültürü ve güncel politiği “reset”leyen 3 kritik konu mercek altına alınacak. Marka toplulukları oluşturmaktan işitsel elemanların kısa içeriklerdeki işlevine, platformlar arasındaki rekabetin geleceğinden influencer marketing’in etkisinin ölçülmesine kadar yeni medyaya ve yeni medyada çığır açan aktörlere dair birçok konu 9 Kasım’da Time To Influence başlığı altında Master Hall’da olacak.

MediaCat’in Ipsos ile birlikte bu sene 15’incisini düzenlediği Lovemarks etrafında kurgulanan ve bir tam gün boyunca bağlılık-duygular-iletişim üçgeninde bireyin ve toplumun üretim ve tüketim eğilimleri, marka iletişiminin geleceği, sürdürülebilirlik projeleri ve samimiyet arasındaki ilişki, kısacası marka sadakatine dair her şey 10 Kasım’da sanatçılar, aktivistler, akademisyenler ve marka temsilcileriyle birlikte Master Hall’da yer alacak.

Master Hall, 11 Kasım günü ise izleyicileri Türk toplumunun ve siyasetinin panoramik görünümünü derinlemesine inceleyen bir dizi panelle buluşturacak. “Her Seçim Bir Başlangıçtır” başlığı altında bir gün boyunca Türkiye’nin 2023’teki en önemli gündemi olan seçim; ittifaklar ve olasılıklar, toplumsal kutuplaşmanın geleceği, yeniden inşa fırsatı ekseninde tartışılacak. Gazeteci Ruşen Çakır, Prof. Evren Balta, gazeteci ve yazar Levent Gültekin ve araştırmacı Bekir Ağırdır gibi isimler 11 Kasım’da Master Hall’da konuşacak isimlerden.

Time to Heal

Bu yıl; iyileştirmeye dair tüm metotlar “Time to Heal” sahnesinde izleyiciye aktarılacak. Pharmatopia Eczacılarının Projesi kapsamında, sağlığın tüm yenilikçi metotları eczacı Adile Özdağ ve öğretmen Dilek Livaneli gibi isimlerle, bilimin ışığında iyileştirmeye ve iyiliğe açılan gündemlerle birlikte sektöre yeni perspektifler katacak.

Gündemi ve geleceği şekillendiren konu ve konuşmacılarının yanı sıra Brand Week Istanbul, Felis Ödülleri, Lovemarks Ödül Töreni, Fark Yaratan Kadınlar, Brand Academy Sertifika Programı, Portfolyo Buluşmaları ve özel networking toplantılarına ev sahipliği yapacak. Etkinlikte 10’uncu yıla özel sürprizler de katılımcıları bekliyor olacak.

7-11 Kasım tarihlerinde 10’uncusu gerçekleşecek olan Brand Week Istanbul’a dair her şeye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.