MediaCat

Yeniden başlama zamanı

MediaCat Kasım sayısı Time to Reset temalı kapağı ve Kızılay Özel Eki’yle raflarda.

Yeniden başlama zamanı

Bu yıl 7-11 Kasım tarihlerinde Time to Reset temasıyla katılımcılarıyla buluşmaya hazırlanan Brand Week Istanbul 10’uncu yaşını kutluyor. 2013 yılında, dengelerin sarsıldığı bir dönemde sektöre umut ve ilham aşılamak amacıyla hayat bulan ve geçtiğimiz dokuz yılda katılımcılarına yalnızca profesyonel hayatlarında değil gündelik yaşamlarında da kullanabilecekleri değerli bakış açıları ve içgörüler sunan “yılın en ilham verici haftası”ndan bugüne kadar öğrendiklerimizi hep birlikte MediaCat Kasım sayısında hatırlıyoruz.

Yarında koşanlar: Fark Yaratan Kadınlar 2022

2013 yılında MediaCat tarafından “toplumsal cinsiyet eşitsizliğiyle mücadele eden bir dünyada ortaya koydukları irade ve liderlikle ilham, cesaret ve umut aşılayan kıymetli kadınların başarılarına dikkat çekmek amacıyla” düzenlenmeye başlanan Fark Yaratan Kadınlar 10 yaşında!

Türkiye’nin en güvenilen ünlüleri

Ünlülerin ürün ve marka tavsiyeleri konusundaki güvenilirliklerini ölçmek amacıyla MediaCat ve Ipsos işbirliğinde 10 yılı aşkın süredir gerçekleştirilen Celebrity Güven Endeksi araştırmasının 2022 çıktıları karşınızda. Sonuçlar, toplumun ünlülere güven seviyesinin pandemi öncesinin de üzerine çıktığını gösteriyor. MediaCat Kasım sayısında Türkiye’nin en güvenilen ünlülerine yakından bakıyoruz.

“Mimarlık doğaya bakış açısını değiştirebilir”

Henüz doğada var olmayan ama var olması olası türlere ve yaşam formlarına odaklanan spekülatif biyolojiyi tasarımla birleştiren mimar & sanatçı Pınar Yoldaş, bizlere yaşama dair farklı bir perspektif sunuyor. Yoldaş, yapay zekânın tüm disiplinlere etki ettiği günümüzde bu dönüşümün etkilerini MediaCat’e anlatıyor.

Kızılay Özel Eki

154 yıl önce hasta ve yaralı askerlere yardım etmekle başlayan hikâyesiyle Türk Kızılay’ın faaliyetlerine, “İyilik Sensiz Olmaz” söylemiyle paydaşlarıyla bugüne kadar kat ettiği mihenk taşlarına odaklandığımız Kızılay Özel Eki de MediaCat Kasım sayısıyla birlikte sizlerle.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.