MediaCat

Casper’a yeni COO

Casper’da operasyondan sorumlu genel müdür yardımcılığını yürütecek isim belli oldu.

Casper’a yeni COO

Teknoloji markası Casper’da üst düzey bir atama gerçekleşti. 21 yılı aşkın süredir Casper’da farklı sorumluluklar üstlenen Feray Karaman, şirketin operasyondan sorumlu genel müdür yardımcılığına (COO) atandı.

Yeni dönemde şirketin üretim hacmini genişletip hem bireysel hem de kurumsal alanda öncü marka olmaya devam etmesini hedefleyen Feray Karaman, “Casper’da tüketici beklentilerine en uygun hizmet ve ürünleri sunabilmek için bilgimizi, global çaptaki teknolojilerimizi ve hizmetlerimizi sürekli güncelliyoruz. Yıllık 1 milyon adet cihaz üretim kapasitemizle tüketicimizin ihtiyaç duyduğu cihazları onlara özel tasarlayıp sunabiliyoruz. Genişleyen yatırımlarımızla, Türkiye’nin teknolojisine dün ve bugün olduğu gibi yarın da yön vermeye devam edeceğiz” dedi.

Almanya doğumlu olan Karaman, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamladı. Kariyerine 1999 yılında üniversite öğrencisiyken Global Menkul Değerler A.Ş.’de ekonomist yardımcısı olarak başlayan Karaman, 2001 yılında Casper Bilgisayar A.Ş.’ye katıldı. 21 yıllık Casper kariyerinde dış ticaret ve tedarik zinciri operasyonlarından pazarlama ve ürün geliştirmeye kadar tüm süreçlerde sorumluluk aldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.