MediaCat

Aklınız onlarda kalmasın

Samsung ve Google ebeveynleri çocuklarının dijital dünyayı keşif serüvenine dahil olmaya ve endişelerini bir kenara bırakmaya davet ediyor.

Aklınız onlarda kalmasın

Samsung ve Google, çocukların Samsung Galaxy akıllı cihazlar ve YouTube Kids aracılığıyla ebeveynleri rehberliğinde çıktıkları dijital keşif yolculuğunu ekrana taşıyan bir reklam filmi yayınladı.

Filmde çocuğunun tüm yazı bir akıllı cihaz karşısında bir şeyler izleyerek geçirmesini istemeyen bir babanın endişeleri, Samsung Galaxy tablet ve YouTube Kids’in yarattığı etkileşimli ve eğitici dünya sayesinde son buluyor. Samsung Galaxy tablet üzerinden boyama yapan çocuklar, bununla kalmayıp YouTube Kids uygulaması üzerinden öğrendikleriyle yazın ilerleyen günlerinde kendilerini bir robot yaparken buluyorlar.

Çocukların keyifli zaman geçirirken yeni şeyler öğrenebilecekleri, öğrenme sürecine aktif olarak dahil olabilecekleri YouTube Kids uygulaması Google Play üzerinden ücretsiz indirmeye açık. Samsung Galaxy akıllı cihazların YouTube Kids uygulaması ile birlikte sunduğu özellikler hakkında daha fazla bilgi için bu internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.