MediaCat

Young Lions’ta Türkiye ekibine Gümüş ödül

Young Lions Marketers’ta Kariyer.net ekibi ikinciliği elde etti.

Young Lions’ta Türkiye ekibine Gümüş ödül

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali kapsamında genç profesyonellere yönelik düzenlenen Young Lions’ın Marketers kategorisinde kazananlar bugün açıklandı.

Young Lions 2021’de ülkemizi temsil eden Kariyer.net Product Marketing Executive Özgü Özbek ve Product Marketing Specialist İpek Başar, Challenger çalışmalarıyla Gümüş ödülün sahibi oldu.

Young Lions deneyiminin kendileri için zorlayıcı ancak bir o kadar da keyifli ve öğretici olduğunu söyleyen Özgü Özbek ve İpek Başar, “Türkiye’yi temsil etmekten büyük bir heyecan ve gurur duyduk. Başaracağımıza hep inandık, kendimize bu konuda güvendik. Tüm bu süreç boyunca tabii ki Kariyer.net ailemiz de desteğini ve güvenini bizden hiç esirgemedi. Yaptığımız her işin, çalıştığımız fikirlerin, insanlara iş bulmak gibi bir amaca hizmet etmesi bizi ekstra motive ediyor. Kazandığımız başarı ve projemize jüri tarafından aldığımız olumlu, heyecan dolu geribildirimler de bu zorlu sürecin büyük bir ödülü oldu” değerlendirmesinde bulundu.

Kariyer.net ekibinin ikinci olarak tamamladığı Young Lions Marketers’ta Altın ödülün sahibi Henrik Norem ve Kristin Mauseth (Orkla Confectionery & Snacks / Norveç) olurken, Galen Howe ve Kristina Komhyr (Coca-Cola / Kanada) ise Bronz ile ödüllendirildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.