MediaCat

Güldeniz Şeşen’e göre 2019’un en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2019’un en yaratıcı işlerini seçiyor.

Güldeniz Şeşen’e göre 2019’un en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimize bu yıl PunchBBDO Kreatif Grup Başkanı Mehmet Güven, Publicis İstanbul Kıdemli Reklam Yazarı Kerem Çeteci, Leo Burnett Kıdemli Reklam Yazarı Erdem Belener, Publicis Emil Kıdemli Sanat Yönetmeni Ercan Akkaya, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Titrifikir Kreatif Direktörü Emre Gökdemir, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Youthworks Kıdemli Reklam Yazarı Mustafa Tekbayrak, Rabarba Kıdemli Reklam Yazarı Alican Kılıçoğlu, Concept ECD’si Kerem Özkut, SesliHarfler Isobar Kreatif Grup Lideri Semih Altıner, Ogilvy İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy, Renee Kreatif Direktörü Sercan Şenyüz, TBWA\Istanbul Design Community Tasarım Direktörü Özge Güven, Cheil Worldwide Türkiye Kıdemli Sanat Yönetmeni Orhan Özdemir, Karbonat Kreatif Ekip Lideri Selim Küçükkutlu ve Lokal Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Göral‘ın ardından Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Direktörü Güldeniz Şeşen ile devam ediyoruz.

Karşınızda Güldeniz Şeşen’e göre 2019’un en iyi kampanyaları…

Yarışmalarda birçok güzel iş gördük, özellikle sosyal sorumluluk ve özel gün iletişimleri oldukça güçlüydü. Ben buradaki seçkiyi bunlardan bağımsız tutarak, sürdürülebilir iletişimlerden yapmak istiyorum.

Koton’a Sor Al, Bensu’ya Sor Al

Her sezon konuşması gereken bir moda markasına, “reklam reklam” durmayan ama bir duruşu olan, “fikir fikir” bağırmayan ama bir fikri olan, sıkmayan ve sürdürülebilir bir çatı yaratmak göründüğü kadar kolay değil. Koton, bir fikir bulup, “Buna hangi ünlü gider” demeden, sadece tek bir ünlüyle çalışan; lafı, fikri ve dillere dolanan cingılıyla sürdürülebilir bir kampanya yaratmış.

Reklamveren: Koton
Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.