MediaCat

Sercan Şenyüz’e göre 2019’un en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2019’un en yaratıcı işlerini seçiyor.

Sercan Şenyüz’e göre 2019’un en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimize bu yıl PunchBBDO Kreatif Grup Başkanı Mehmet Güven, Publicis İstanbul Kıdemli Reklam Yazarı Kerem Çeteci, Leo Burnett Kıdemli Reklam Yazarı Erdem Belener, Publicis Emil Kıdemli Sanat Yönetmeni Ercan Akkaya, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Titrifikir Kreatif Direktörü Emre Gökdemir, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Youthworks Kıdemli Reklam Yazarı Mustafa Tekbayrak, Rabarba Kıdemli Reklam Yazarı Alican Kılıçoğlu, Concept ECD’si Kerem Özkut, SesliHarfler Isobar Kreatif Grup Lideri Semih Altıner ve Ogilvy İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy‘un ardından Renee Kreatif Direktörü Sercan Şenyüz ile devam ediyoruz.

Karşınızda Sercan Şenyüz’e göre 2019’un en iyi kampanyaları…

Stalker Fırsatlar

Jenerik çok güzel işler var bu yıl, ben biraz da imkânlarını zorlayanları yazmak istedim. 1800’lerde kapı kapı dolaşıp ürün tanıtan bir pazarlamacı birgün demiş ki; “Biz bunları bir kağıda yazalım, böyle olmuyor”. Bu da onun kadar basit ve etkili bir fikir olmuş.

Proje hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Reklamveren: McDonald’s Türkiye
Reklam Ajansı: Voden Leo Burnett

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.