MediaCat

Selim Ünlüsoy’a göre 2019’un en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2019’un en yaratıcı işlerini seçiyor.

Selim Ünlüsoy’a göre 2019’un en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimize bu yıl PunchBBDO Kreatif Grup Başkanı Mehmet Güven, Publicis İstanbul Kıdemli Reklam Yazarı Kerem Çeteci, Leo Burnett Kıdemli Reklam Yazarı Erdem Belener, Publicis Emil Kıdemli Sanat Yönetmeni Ercan Akkaya, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Titrifikir Kreatif Direktörü Emre Gökdemir, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Youthworks Kıdemli Reklam Yazarı Mustafa Tekbayrak, Rabarba Kıdemli Reklam Yazarı Alican Kılıçoğlu, Concept ECD’si Kerem Özkut ve SesliHarfler Isobar Kreatif Grup Lideri Semih Altıner‘in ardından Ogilvy İstanbul ECD’si Selim Ünlüsoy ile devam ediyoruz.

Seçkisini “Arkadaşlarım çok değerli işlerin altını zaten çizmişler, ben o büyük listeyi yinelemiyorum, alta ekleme yapıyorum” notuyla ileten Selim Ünlüsoy’a göre 2019’un en iyi kampanyaları karşınızda…

7. Kıta Temsilcisi İstanbul’da

İnsanoğlu’nun yeryüzünde bir virüs olduğuna inananlardanım. Bu işin gücünü bienalin konseptinden aldığı aşikâr, ama bu, onu asla daha değersiz kılmıyor.

Reklamveren: Koç Holding
Reklam Ajansı: Publicis İstanbul

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.