2017’nin en başarılı kampanyaları

Geçtiğimiz yıl boyunca yer aldığım jüri heyetleri ve Felis'te incelediğim 3 bini aşkın projenin ışığında, 2017'ye damgasını vuran 10 başarılı fikri sizler için derledim.
01.02.2018 - 09:28

Gidersin, Yenilenir Çıkarsın

Meyhanedeyiz.biz 500 yıllık rakı ve meyhane kültürünün yaşaması için oluşturulmuş bir platform. Kurulduğundan bu yana BLAB’la çalışıyor. Her yıl mutlaka çok başarılı, çok yaratıcı birkaç kampanyaya imza atılıyor. 2017’de şu sorunun cevabı aranmış: “Bir nedene ihtiyacın yokken bile gittiğin meyhaneden nasıl çıkarsın?” Buldukları yanıt ise şöyle: “İnsanlar meyhaneye nasıl giderlerse gitsinler, asla gittikleri gibi çıkmıyorlar.”

Kampanya birbirinden başarılı beş farklı hikâyeyle insanların meyhaneden nasıl çıktıklarını anlatıyor. Özellikle “Cemal Gidersin, Süreya Çıkarsın” filmi sadece benim değil tüm jürilerin gözdesiydi. BLAB’ın Felis’te yılın en başarılı yeni nesil ajansı seçilmesinde bu filmin katkısı yadsınamaz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.