2017’nin en başarılı kampanyaları

Geçtiğimiz yıl boyunca yer aldığım jüri heyetleri ve Felis'te incelediğim 3 bini aşkın projenin ışığında, 2017'ye damgasını vuran 10 başarılı fikri sizler için derledim.
01.02.2018 - 09:28

eTA Taşımacılık

eTA (Elektronik Taşımacılık Ağı), geleneksel bir sektörde ezberbozan bir çözüm aynı zamanda. Dönüştüren Pazarlama Etkisi Büyük Ödülü’nü kazanan proje, yük sahibi KOBİ’ler ile yük taşıyan kamyon şoförleri için taşımacılık sektöründeki geleneksel yöntemlerin doğurduğu zaman ve maliyet kaybını inovatif ve dijital bir yaklaşımla kârlılığa ve avantaja dönüştürmüş. İlk lansman 2015’te yapılmış. 2017’deki etkili iletişimle uygulama 40 bin kişinin aktif olarak kullanımı sağlanmış. Verimlilik ve optimizasyon esasına dayalı eTA uygulaması, üye olan kamyon şoförlerini mobil uygulama üzerinden takip ediyor; yük ve konum optimizasyonu yapıyor.

KOBİ’ye ve kamyon sürücüsüne Dinamik Fiyatlandırma Modülü sayesinde en iyi fiyatı veriyor. Dijitale son derece mesafeli bir kitleyi bu sisteme entegre etmek en büyük başarıları. Bu başarıyı çeşitli ödüllerle taçlandırdılar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.