AGT’de üst düzey 2 atama

Markada biri yurtdışı ve biri yurtiçi olmak üzere iki atama gerçekleşti.

01.02.2018 - 08:15 | MediaCat

AGT'de üst düzey iki atama

Mobilya bileşenleri markası AGT’de üst düzey iki atama gerçekleşti. İnşaat çalışmaları devam eden İran fabrikasını yıl sonunda devralmayı planlayan markada Mesut Demir AGT İran Ülke Genel Müdürü olarak atanırken, Kağan Apalı ise AGT Türkiye Tedarik Zinciri Direktörü oldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde lisans ve yüksek lisans eğitimi almasının ardından Yeditepe Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamlayan Mesut Demir; AGT ailesinden önce Ülker Gıda, Besler Gıda, Kellogg’s Türkiye ve Saray Bisküvi gibi yerel ve global firmalarda proje yöneticisi, üretim müdürü, fabrika müdürü ve entegre tedarik zinciri direktörü gibi pozisyonlarda görev aldı.

Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Kağan Apalı ise kariyerine Yıldız Holding iştiraki olan Polinas Plastik’te başladı. Aynı şirkette üretim planlama yöneticisi, lojistik müdürü ve tedarik zinciri grup müdürü gibi unvanlarla görev alan Apalı, 2016 yılından bu yana grup şirketlerinin tedarik zinciri direktörülüğünü yürütmekteydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.