2017’nin en başarılı kampanyaları

Geçtiğimiz yıl boyunca yer aldığım jüri heyetleri ve Felis'te incelediğim 3 bini aşkın projenin ışığında, 2017'ye damgasını vuran 10 başarılı fikri sizler için derledim.
01.02.2018 - 09:28

İçerdesin

Bir otomotiv markası kişilerin bakış açısını inovatif bir şekilde değiştirmeyi nasıl başarır? Bu sorudan yola çıkan People Initiative ve Fiat ekibi hem televizyonda hem de dijitalde en çok izlenen dizilerden biri olan İçerde’nin sezon finalinde dizinin ana karakterinin vurulma sahnesinde tüketiciye unutamayacağı bir ikinci ekran deneyimi yaşattı. Final sahnesi 360 derece çekildi ve Shazam’lenecek hale getirildi. Shazam’letebilmek adına özel spotlar, geri sayım alt bantlar hazırlandı. Final sahnesindeki katili görme imkânına sadece sahneyi Shazam’letenler ulaştılar.

Türkiye’de ilk kez uygulanan bu başarılı çalışmada Show TV’nin dijital içerik ekibi ve Ay Yapım’ın en az ajans ve marka kadar emek harcadıklarını biliyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.