MediaCat

Alemşah Öztürk’e göre 2016’nın en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2016’nın en yaratıcı işlerini seçiyor.

Alemşah Öztürk’e göre 2016’nın en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Vietnam Kurucu Ortağı Gürkan Günaydın, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, Happy People Project Ajans Başkanı Yaşar Akbaş, JWT Amsterdam Senior Art Direktörü Güney Soykan, Kompüter Kurucu Ortağı Umut Özsayar, MullenLowe Istanbul ECD’si Emrah Akay, Medina Turgul DDB Kreatif Direktörü Gökhan Erol, Punch Kurucu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça ve BLAB Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı‘nın ardından 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk ile devam ediyor.

İşte Alemşah Öztürk’e göre, gerekçeleriyle, 2016’nın en iyi kampanyaları…

35. İstanbul Film Festivali: İz bırakan filmler
Ajans: TBWA\ISTANBUL

Her stratejist böyle içgörü verse, her yaratıcı ekip böyle onu işe cevirse, her müşteri de buna onay verse hayat ne kadar güzel olurdu. Gol üstüne gol.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.