MediaCat

Sami Basut’a göre 2016’nın en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2016’nın en yaratıcı işlerini seçiyor.

Sami Basut’a göre 2016’nın en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Vietnam Kurucu Ortağı Gürkan Günaydın, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, Happy People Project Ajans Başkanı Yaşar Akbaş, JWT Amsterdam Senior Art Direktörü Güney Soykan, Kompüter Kurucu Ortağı Umut Özsayar, MullenLowe Istanbul ECD’si Emrah Akay, Medina Turgul DDB Kreatif Direktörü Gökhan Erol, Punch Kurucu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, BLAB Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı, 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk, Sesliharfler Kurucu Ortak ve CCO’su Özgür Karaçak, Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı ve ECD’si Arda Erdik ve THE Kurucu ve Kreatif Direktörü Çağlar Eser‘in ardından Manajans JWT Kreatif Direktörü Sami Basut ile devam ediyor.

İşte, Basut’un tabiriyle, “marka hikâyelerine gönül vermiş bir kreatif direktörün gözünden 2016”.

CNN Türk: Hande Fırat 15 Temmuz yayını

Bu senenin en büyük iletişim kampanyasına bence Hande Fırat imza attı. CNN Türk’ün kesintisiz habercilik anlayışını ne güzel yaşattı hepimize.

Reklamcıya not: Mobilin gücünü unutma

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.