Özgür Karaçak’a göre 2016’nın en iyileri

Sektörün önde gelenleri 2016'nın en yaratıcı işlerini seçiyor.

25.12.2016 - 23:31 | MediaCat

Özgür Karaçak'a göre 2016'nın en iyileri

2013 yılından bu yana sürdürdüğümüz, sektörünün önde gelen isimlerine -mecra gözetmeksizin- yılın kendileri için favori reklamlarını sorduğumuz “Yılın en iyi reklamları” serimiz Vietnam Kurucu Ortağı Gürkan Günaydın, Serdesin Baş Fikir Esnafı ve Patronu Serhat Bayram, Cheil Turkey Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar, Concept Kreatif Grup Başkanı Ufuk Işık, Happy People Project Ajans Başkanı Yaşar Akbaş, JWT Amsterdam Senior Art Direktörü Güney Soykan, Kompüter Kurucu Ortağı Umut Özsayar, MullenLowe Istanbul ECD’si Emrah Akay, Medina Turgul DDB Kreatif Direktörü Gökhan Erol, Punch Kurucu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, BLAB Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Taylan Yapıcı ve 4129Grey CEO’su Alemşah Öztürk‘ün ardından Sesliharfler Kurucu Ortak ve CCO’su Özgür Karaçak ile devam ediyor.

“Yazılı hiçbir kriter olmadan bir işi sadece ben sevdiğim için listeye koymak kadar güzel bir şey olamaz” diyen Özgür Karaçak’tan 2016’nın “Ooo kimin işi ya bu?” listesi karşınızda…

35. İstanbul Film Festivali: İz bırakan filmler
Ajans: TBWA\ISTANBUL

Reklam filmi yapmak için yola çıkıp her şeyiyle sanat eseri ortaya çıkarmayı kimse bana sadece reklamcılık olarak açıklayamaz.

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.