MediaCat

Seren Köroğlu’na göre 2014′ün en iyileri

Yılın en iyi reklamları serimizde sıra 41? 29! Kreatif Direktörü Seren Köroğlu’nda…

Seren Köroğlu’na göre 2014′ün en iyileri

Geçtiğimiz yıl başlattığımız seriyi bu sene de devam ettiriyor ve mecra gözetmeksizin, 2014′ün en yaratıcı reklam kampanyalarını sektörün önde gelen isimlerine soruyoruz.

Görüşleri elimize ulaşma sırasına göre yayınladığımız seride bugüne kadar Vietnam Kurucu Ortağı Gürkan Günaydın, Titrifikir Kurucu Ortağı Kerem Kanık, McCann İstanbul Kreatif Direktörü Taygun Dömbekçioğlu, Leo Burnett İstanbul Kreatif Direktörü Emrah Akay, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, TBWA\ISTANBUL Kreatif Direktörü Zeynep Karakaşoğlu, Ajans Başkanı, Y&R Istanbul Kreatif Direktörü Can Pehlivanlı, Team Red Kreatif Direktörü Ayşe Aydın, Creasoup Kreatif Direktörü Ozan Çağlargil, Concept Kreatif Direktörü Kerem Özkut, Havas Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Ergin Binyıldız, Tribal Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik, Lokal İstanbul Kreatif Direktörü Ozan Varışlı ve Happy People Project Kurucu Ortağı ve Başkanı Yaşar Akbaş yer aldı. Şimdi ise sıra 41? 29! Kreatif Direktörü Seren Köroğlu‘nda…

İşte Köroğlu’na göre 2014’ün en iyi kampanyaları:

McDonald’s: Acılı Tavuk Klasik – Emrah

“Enfes içgörü, tam kalbinden vuran iş… Güldürdü, mesajı net verdi.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.