MediaCat

Yaşar Akbaş’a göre 2014′ün en iyileri

Happy People Project Kurucu Ortağı ve Başkanı Yaşar Akbaş’tan yılın en iyi reklamları.

Yaşar Akbaş’a göre 2014′ün en iyileri

Geçtiğimiz yıl başlattığımız seriyi bu sene de devam ettiriyor ve mecra gözetmeksizin, 2014′ün en yaratıcı reklam kampanyalarını sektörün önde gelen isimlerine soruyoruz.

Görüşleri elimize ulaşma sırasına göre yayınladığımız seride bugüne kadar Vietnam Kurucu Ortağı Gürkan Günaydın, Titrifikir Kurucu Ortağı Kerem Kanık, McCann İstanbul Kreatif Direktörü Taygun Dömbekçioğlu, Leo Burnett İstanbul Kreatif Direktörü Emrah Akay, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, TBWA\ISTANBUL Kreatif Direktörü Zeynep Karakaşoğlu, Ajans Başkanı, Y&R Istanbul Kreatif Direktörü Can Pehlivanlı, Team Red Kreatif Direktörü Ayşe Aydın, Creasoup Kreatif Direktörü Ozan Çağlargil, Concept Kreatif Direktörü Kerem Özkut, Havas Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Ergin Binyıldız, Tribal Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik ve Lokal İstanbul Kreatif Direktörü Ozan Varışlı yer aldı. Şimdi ise sıra Happy People Project Kurucu Ortağı ve Başkanı Yaşar Akbaş‘ta…

İşte Akbaş’a göre 2014′ün en iyi kampanyaları:

Coca-Cola: Babalarımız İçin Konuşan Coca-Cola Şişeleri

“Coca-Cola’nın erkeklerin paylaşmaktan hoşlanmadıkları duyguları şişenin üzerine yazma fikrini ve kampanyayı çok beğendim. Umarım yerel bir iştir. Yapanların eline sağlık. Öyle değilse de Türk erkeklerine cuk oturmuş…”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.