Ozan Varışlı’ya göre 2014′ün en iyileri

Lokal İstanbul Kreatif Direktörü Ozan Varışlı, yılın en iyi reklamlarını MediaCat için seçti.

09.12.2014 - 08:59 | MediaCat

Ozan Varışlı'ya göre 2014′ün en iyileri

Geçtiğimiz yıl başlattığımız seriyi bu sene de devam ettiriyor ve mecra gözetmeksizin, 2014′ün en yaratıcı reklam kampanyalarını sektörün önde gelen isimlerine soruyoruz.

Görüşleri elimize ulaşma sırasına göre yayınladığımız seride bugüne kadar Vietnam Kurucu Ortağı Gürkan Günaydın, Titrifikir Kurucu Ortağı Kerem Kanık, McCann İstanbul Kreatif Direktörü Taygun Dömbekçioğlu, Leo Burnett İstanbul Kreatif Direktörü Emrah Akay, Punch Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Musa Paça, TBWA\ISTANBUL Kreatif Direktörü Zeynep Karakaşoğlu, Ajans Başkanı, Y&R Istanbul Kreatif Direktörü Can Pehlivanlı, Team Red Kreatif Direktörü Ayşe Aydın, Creasoup Kreatif Direktörü Ozan Çağlargil, Concept Kreatif Direktörü Kerem Özkut, Havas Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Ergin Binyıldız ve Tribal Worldwide Istanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik yer aldı. Şimdi ise sıra Lokal İstanbul Kreatif Direktörü Ozan Varışlı‘da…

İşte Varışlı’ya göre 2014′ün en iyi kampanyaları:

Akbank: Sinema Tutkusu

“Bu filmi görünce çok kıskanmıştım. Niye ben yapamadım diye. Bir sure acılar içinde izlemiştim. Bizi öldürmeyen acılar daha yaratıcı kılar mı bilmem ama bu fikri düşünene de çekene da içimde hala haset var!”

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.