MediaCat

Yeşil Bursa’nın yeşil macerası

COPA Isı Sistemleri’nin altın sponsor olduğu SPX Dağyenice Ultra Trail 2022, Dağyenice Göleti çevresinde katılımcılarına doğayla iç içe bir serüven sundu.

Yeşil Bursa’nın yeşil macerası

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen SPX Dağyenice Ultra Trail 2022, 1500 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. COPA Isı Sistemleri’nin altın sponsor olduğu maratonda 6K, 13K, 32K ve 59K olmak üzere dört ayrı parkurda koşan sporcular, Bursa Dağyenice Göleti’nin eşsiz manzarasının tadını çıkardı.

“Takın Unutun” iletişimiyle hafızalarda yer edinen COPA, iklimlendirme ürünlerinde kullandığı teknolojilerle ısınma ve serinleme hislerini sürdürülebilir ve huzur verici bir deneyim olarak sunmayı amaçlıyor. Global eksende de büyümeyi ve iklimlendirme sektörüne yeni teknolojiler sunmayı hedefleyen COPA Isı Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Besler, marka olarak duydukları hisleri şu sözlerle dile getiriyor: “Bursalı bir şirket olarak büyüdüğümüz, geliştiğimiz ve dünyaya açıldığımız bu topraklara hizmet etmenin sorumluluğunu taşıyoruz. Bursa’nın doğa harikası yerlerinden biri olan Dağyenice Göleti’nde gerçekleşen SPX Dağyenice Ultra Trail 2022 ile Bursa’ya katma değer sağlayacağımıza inancımız tam; bu projenin içerisinde yer almak ise bizim için gurur verici.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.