Yeni yıl, yeni çalışma biçimi

Publicis Groupe geleneksel yeni yıl dilekleri videosunu yayınladı.

15.12.2021 - 11:36 | MediaCat

Publicis’in Prodigious ortaklığında Le Truc tarafından hazırlanan geleneksel yeni yıl dilekleri videosu yayınlandı.

“Maurice Lévy ve Arthur Sadoun Gelecek Yıl Nerede Çalışacaklar?” başlıklı video, Publicis Groupe Denetim Kurulu Başkanı Maurice Lévy ve Publicis Groupe Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Arthur Sadoun’un 2022’de çalışma şeklini nasıl yeniden keşfedeceklerini yaratıcı ve eğlenceli bir şekilde anlatıyor.

Video, Maurice Lévy ve Arthur Sadoun’un, tüm Publicis Groupe çalışanlarının her yıl dünyanın herhangi bir yerinde altı haftaya kadar çalışmalarına olanak tanıyan Work Your World programını başlatmasının ardından 2022 yılında nerede çalışabilecekleri üzerine ilham arama hikâyelerini konu alıyor.

Arthur Sadoun’un videoyla ilgili mesajı ise şöyle: “Yılın bu günleri geçmişe dönüp bakmak ve geride bıraktıklarımızı ayrıntılı bir şekilde düşünmenin yoğun olarak gerçekleştiği zamanlar. Tüm dünya için geçtiğimiz yılın ne kadar zorlu olduğunun hepimiz farkındayız. Bu sebeple biz de hep birlikte ileriye bakmamızı sağlayacak eğlenceli bir video hazırlamak, çalışanlarımıza yeni bir bakış açısı sunarken onları gülümsetmek istedik. Onları yalnızca kendi dünyalarında çalışmayı keşfetmeleri için değil, aynı zamanda son iki yılda çoğumuzun kaçırdığı heyecan verici, yepyeni anılar deneyimlemeye yönelik bir konsepte davet ediyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.