MediaCat

4129Grey’e iki yeni kreatif direktör

Ajans kreatif kadrosunu iki yeni isimle güçlendirdi.

4129Grey’e iki yeni kreatif direktör

4129Grey kreatif ekibine iki yeni transfer gerçekleşti. Setenay Özcan Yıldırım ve Sanlı Kayabölen ajansın yeni kreatif direktörleri oldu.

Reklamcılığa 2004 yılında reklam yazarı olarak Ajans Ultra’da başlayan Setenay Özcan Yıldırım, burada iki yıl görev yaptıktan sonra önce Grey Worldwide İstanbul’da, ardından Rafineri’de çalıştı. Rafineri’de geçirdiği 11 yıl boyunca sırasıyla reklam yazarı, kreatif grup lideri ve kreatif direktör olarak görev alan Yıldırım, son olarak Happy People Project’in kreatif direktörlüğünü üstlendi. 17 yıllık kariyerinde onlarca markanın yüzlerce kampanyasının yaratım sürecinde yer alan Yıldırım, ulusal ve uluslararası pek çok yarışmadan ödülle döndü ve aynı zamanda bu organizasyonlarda jürilik görevleri üstlendi.

Sabancı Üniversitesi’nde sosyal ve siyasal bilimler eğitimi aldıktan sonra reklamcılık sektöründe ilerlemeye karar veren Sanlı Kayabölen ise kariyerine Grey İstanbul’da reklam yazarı olarak başladı. TBWA, Alametifarika ve JWT/Manajans’ta görev yaptıktan sonra sektöre ABD’de yeni teknolojilerle reklam üreten bir start-up kurmak üzere ara verdi. Türkiye’ye döndükten sonra Tribal Worldwide ve PunchBBDO’da kreatif grup lideri olarak görev yapan Kayabölen de kariyeri boyunca pek çok yarışmanın geleneksel ve dijital kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.