Yemeksepeti.com ödüle doymuyor

Türkiye'nin ilk ve en büyük online yemek siparişi sitesi yemeksepeti.com hız kesmeden büyümeye devam ederken, 2009 yılında dört önemli ödül birden kazandı...

26.03.2009 - 11:27 | MediaCat

Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek siparişi sitesi yemeksepeti.com hız kesmeden büyümeye devam ederken, 2009 yılında dört önemli ödül birden kazanarak, büyük bir başarıya imza attı. Yemeksepeti.com birbirinden farklı alanlarda layık görüldüğü ödüllerle, pek çok konuda sektöründeki liderliğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Yemeksepeti.com 2009’da ilk olarak, bu yıl sekizincisi düzenlenen TimeOut İstanbul Yeme&İçme Ödülleri’nde “Özel Başarı Ödülü”nün sahibi oldu. Yemeksepeti.com, TimeOut İstanbul okurlarının oyları ile şehrin en iyi yeme-içme mekanlarının belirlendiği yarışmada, bir internet sitesi olarak sunduğu hizmetle bu ödüle layık görüldü.

Yemeksepeti.com’a ikinci ödül, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kırmızı – Basında En İyiler Reklam Ödülleri Yarışması’ndan geldi. Basını yaratıcı kullananların ödüle layık görüldüğü yarışmada, yemeksepeti.com’un dergi ilanları 2008’de Basında En İyi Özel Hedef Kitle Uygulaması Ödülü’nü kazandı.

Yemeksepeti.com’a bir diğer ödül ise Reklamverenler Derneği ve Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen EFFIE Reklam Etkinliği Yarışması’nda verildi. Yemeksepeti.com’un radyo reklamları, bu yıl üçüncüsü düzenlenen EFFIE – Reklam Etkinliği Yarışması 2009’da, Gümüş Radyo Etkinlik Ödülü’ne layık görüldü. Pazarlama iletişimi alanında en iyilerin seçildiği ve Türkiye’nin Reklam Oscarı olarak kabul edilen EFFIE’de, yemeksepeti.com radyo reklamları ile fark yarattı.

Yemeksepeti.com’un aldığı son ödül ise mart ayında Galatasaray Üniversitesi’nden geldi. Üniversite gençliğinin de gözdesi olan yemeksepeti.com, Galatasaray Üniversitesi öğrencileri tarafından verilen oylarla GSÜ EN 2008 Ödülleri’nde CRM’de En Başarılı Şirket dalında 2008 yılının en iyisi olarak seçildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.