Liberty Sigorta pazarlama müdürlüğüne atama

Liberty Mutual Grubu'nun bir üyesi olan Liberty Sigorta'da, tüm pazarlama strateji ve uygulamalarından sorumlu olacak Pazarlama Müdürlüğü görevini...

26.03.2009 - 11:07 | MediaCat

Liberty Mutual Grubu’nun bir üyesi olan Liberty Sigorta’da, tüm pazarlama strateji ve uygulamalarından sorumlu olacak Pazarlama Müdürlüğü görevini artık Hanzade Aytaçlı yürütecek.

Ürün ve Marka Yönetimi, Pazarlama İletişimi, İş Geliştirme, Müşteri İlişkileri ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanlarında deneyimli olan Hanzade Aytaçlı; yönetici olarak çalıştığı IT (Arena Bilgisayar, Transteknik Teknoloji), telekomunikasyon (KVK), perakende (Office1Superstore), dayanıklı tüketim (SANKO Holding) ve sigorta (AvivaSA Emeklilik ve Hayat) sektörlerinde, fark yaratan projelere imza atmıştır.

1993 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi Matematik Bölümü’nden, 1997 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Aytaçlı, iş hayatına 1993 yılında Borusan Holding’te “Yönetici Yetiştirme Programı” kapsamında Ürün Müdürü Yardımcısı olarak başladı. Ardından çalıştığı tüm şirketlerde ağırlıklı olarak, marka yaratma ve konumlandırma, yeni ürün lansmanları, pazar payı artışına yönelik satış ve pazarlama kampanyaları oluşturulması ve entegre pazarlama iletişimi konularında uzmanlaşmış ve alanında ilk olan birçok projenin yaratıcılığını üstlenmiştir. 2006 yılından beri çalıştığı AvivaSA’da ise, Pazarlama ve Geliştirme Departmanı’ndaki Birim Yöneticiliği görevinin yanı sıra şirketin geçirdiği birleşme sürecini yöneten özel takımın bir üyesi olarak da görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.